background Facebook
Cukrárna Zdiby

Průběžná 154
250 66 Zdiby – Veltěž
otevřeno každý den 10.00 - 18.00
telefon: +420 608 171 437
cukrarna@zakusky-dorty.cz

Provozovatel
Zákusky a dorty, s.r.o
IČ: 24227731

Zákusky a dorty pro Vás připravujeme každý den čerstvé přímo u nás v cukrářské výrobě, která se nachází ve stejném objektu jako cukrárna. Pečeme z bezlepkové směsi, která obsahuje: rýžovou mouku, pohankovou mouku, kukuřičnou mouku, bramborový a tapiokový škrob, xanthan a sůl. Ve výrobě se nám velmi osvědčila, můžete si ji zakoupit i k domácímu použití. Naleznete ji v regálu se základními potravinami a stojí 85 Kč/kg. Pokud máte ještě jiné omezení (nesmíte např. mléko, vejce, ořechy nebo cukr), obraťte se na nás, pokusíme se Vám jistě vyhovět. Bezmléčné dorty vyrábíme velmi často – místo mléka používáme obvykle rýžové, máslo pak nahrazujeme stellou vitaminy plus. Ve standardní nabídce máme bez lepku i mléka punčový řez a indiánky. Na objednávku Vám můžeme vyrobit však takřka jakýkoliv dort.

Naše modelované dorty potahujeme pravým marcipánem, ze kterého modelujeme i figurky. Je chuťově nedostižný a bez lepku (obsahuje mandle a cukr).

Pokud si chcete objednat celý dort, zde je naše nabídka: Katalog dortů na objednávku v pdf

Plánujete svatbu - svatební dorty bez lepku Katalog svatebních dortů a občerstvení v pdf

Více fotek našich dortíku a také aktuální informace z naší cukrárny naleznete na našem facebooku: Facebook Pečeme bez lepku

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Bezlepkové cukrovinky